PO-PÁ: 10:00 - 18:00, SO: 11:00 - 16:00, NE: zavřeno +420 602 370 174, +420 272 703 466 info@auto-mega.cz

O nás

Vítáme Vás na stránkách autobazaru AUTO-MEGA,který naleznete na ulici Kutnohorská v Praze 10 cca 800 metrů od nákupního centra EUROPARK směrem na Uhříněves po levé straně.Již více jak patnáct let se zabýváme dovozem a prodejem osobních i užitkových automobilů.Díky bohatým zkušenostem v tomto oboru,jsme pro Vás připraveni zajistit kompletní servis při nákupu,či prodeji Vašeho automobilu.Dále pak zajišťujeme leasing nebo nákup formou úvěru,zpětný leasing,zákonné pojištění,dovoz jakéhokoli automobilu na objednávku,opravy havarovaných vozidel,lakýrnické práce,vyřízení všech potřebných formalit,STK-emise,přihlášení na DI.Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku ,vždy od 10.00–18.00 a v sobotu od 11.00–16.00hod.

STÁLÝ PŘÍJEM VOZŮ DO KOMISNÍHO PRODEJE

NEPLATÍTE ŽÁDNÉ PARKOVNÉ-NEPODEPISUJETE ŽÁDNÉ OMEZUJÍCÍ SMLOUVY

!!! VÝKUP VOZŮ ZA NEJLEPŠÍ MOŽNÉ CENY V HOTOVOSTI !!!

Těšíme se na Vaší návštěvu…

50+ VOZŮ v NABÍDCE
15+ ZNAČEK a MODELŮ
250+ SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ
2500+ NAFOCENÝCH FOTOGRAFIÍ
Hledáte NOVÝ VŮZ?

Chcete si pořídit nový vůz, protože ten starý již přestal sloužit? Nabízíme vám desítky prověřených vozů za skvělé ceny.

CHCI KOUPIT VŮZ
Chcete PRODAT VŮZ?

Potřebujete-li bez odkladu peníze z prodeje vozu, nabízíme rychlý a snadný způsob v podobě výkupu za hotové.

CHCI PRODAT VŮZ

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

co o nás napsali naši spokojení zákazníci
Otakar Galas Majitelé i personál jsou opravdu špičkoví. Jejich přístup nejen k prodeji, ale i mimořádná ochota při řešení problematiky s nedostatky vozu, který jsem od nich kupoval. Koupil jsem FORD C-max r.v. 2008. U auta byla provedena přísná kontrola STK s nedostatky, které neměly vliv na provoz auta, ale je dobré o nich vědět. Vše, vč. úvěru zajistili velmi komfortně a před vlastní koupí auta. Přestože to mám k nim docela daleko, nebudu váhat a příště si auto opět koupím u nich.
Václav Tichý Fair Play
Mapka